Czat z wróżką - podążanie z duchem czasu czy wskrzeszanie przeżytków?

von HKB
Predyspozycje a jakość usług
Wróżka Od niepamiętnych czasów wróżki służyły ludziom. Udzielały porad, wskazywały drogę, czasem nawet zarzucały uroki lub pomagały te uroki zdejmować. Wiedźmy ( „te, które wiedzą”) to osoby posiadające dar. Mogą widzieć nie tylko przyszłość, ale jako medium porozmawiać z duchami bądź zajrzeć w przeszłość. Oczywiście same zdolności nie wystarczają. Powinny być poparte wiedzą o sposobach wróżenia oraz odpowiednimi predyspozycjami. Są w nich te, które bezpośrednio wiążą się z zawodem jak na przykład silna intuicja i czucie pozazmysłowe, ale również – z czego nie każdy sobie zdaje sprawę – predyspozycje do pracy z ludźmi w tym łatwość nawiązywania kontaktu. Tylko to gwarantuje profesjonalizm porady i wzbudzi szacunek wobec wróżącego. Jest to istotne dla internetowych wróżek, które często nie budzą zaufania.

Wróżka online

Dziś ludzie podobnie jak kiedyś potrzebują pomocy i rady. Barierą jednak stał się czas, który stał się dla nas bezcenny. Naprzeciw wyszedł wróżkom Internet i jego potężne atuty. Podstawowym jest możliwość dotarcia do większej ilości klientów w różnych rejonach kraju, a nawet świata. Ponadto, dzięki różnym aplikacjom, osoba, której się wróży, może siedzieć wygodnie w domowym zaciszu, nie tracąc przy tym czasu na dojazdy, konieczne przy wizycie stacjonarnej. Rodzaje wróżb zależą oczywiście od umiejętności wróżącego, ale mnóstwo wróżki online mogą wykonać na odległość. Sposobów na dotarcie do ludzi jest niespodziewanie wiele: Począwszy od płatnego mailingu, poprzez reklamy na forach internetowych oraz portalach tematycznych, kończąc na zwykłych anonsach w gazetach internetowych i stopce w e-mailu. Możliwości zależą od zasobności portfela oraz znajomości narzędzi i technik marketingowych. Jak widać na co dzień co raz więcej osób potrafi już odpowiednio je wykorzystać, dlatego rośnie popularność wróżek przez Internet. Wprawdzie Tarocistka Joanna Stawińska nie stawia kart online, ale korzysta z technik takich jak sms-y bądź czat telewizyjny.

Przyszłość wróżek w sieci

Zawód wróżki online jest trudnym zajęciem zwłaszcza, że na rynku pojawia się coraz więcej naciągaczy, którzy nie mają pojęcia o technikach wróżenia nie mówiąc już o braku predyspozycji do wykonywania tego zawodu. Niemniej jednak używając dobrych narzędzi marketingowych praca ta daje satysfakcję i zadowolenie obydwu stronom. Ze strony klienta – chęć poznania przyszłości była jest i będzie intrygująca, a co za tym idzie – ciekawa, więc popyt na usługi nie zmniejszy się. Natomiast wróżący mają możliwość zdobycia o wiele więcej chętnych na swoje usługi pod warunkiem, że wykorzystają sieć na swoją korzyść.

rekomendacja
Communication Convergence at its best.
20.15.2008
Ta strona jest o nowościach i konwergencji komunikacji w najlepszym wydaniu. Dziękuję za bardzo dobre informacje na różne tematy.
Mr. G. B. Rockr
Planowanie2010
 • maj:
  - IADs
  - Wireless-Erweiterungen
  - SIP & Windows XP
  - Beste Konvergenz Distributoren
 • czerwiec:
  - Voice Gateways
  - Interaktion Recording
  - Handy / PDA Fusion
  - Compact PCI-und Paket-Backplanes
Nowe oferty
dla partnerów

Zarejestruj się

Newsletter